צילינדר לדלת כניסה ב-99 ש"ח

גם לכם מגיע צילינדר

לא רבים יודעים זאת, אך לא כל המנעולים בנויים בצורה של צילינדר. למעשה, צילינדר מציין סוג מסוים מאוד של נעילה, כאשר העיקרון הוא סיבוב הגליל (שהוא בעצם הצילינדר) על מנת לפתוח את המנעול. מלכתחילה מוחזק כל צילינדר בעזרת מנגנון הנעילה, המונע ממנו להסתובב אלא אם כן הוכנס מפתח משונן מתאים. מטרת המפתח היא לעזור בסיבוב הפינים הנמצאים בתוך המנעול, וכך למעשה לסובב את הצילינדר עצמו.

ישנן רמות שונות של סוגי צילינדרים, כאשר לכל אחת מהן אופי פעולה דומה אך לא זהה. בנוסף, למנעול צילינדר יתרון משמעותי הוא האפשרות להתאים למפתח ראשי אשר מסוגל לפתוח כמה סוגים של צילינדרים. פתרון כזה אידיאלי עבור בתי ספר, בנייני משרדים, עסקים, בתי מלון, אכסניות ועוד.

הבדלים בין מנעולי צילינדר שונים

רובנו רגילים לראות מנעול צילינדר לא רק בדמות מנעולי תלייה אלא לעיתים גם בצורת רב בריח וכמובן מנעול דלת סטנדרטי. בכל מקרה, בכל סוג של מנעול צילינדר מושפעת רמת האבטחה למנגנון הפנימי המפעיל את הצילינדר יותר מאשר לכל דבר אחר. עם זאת, כמובן שישנה משמעות גם לחומר ממנו עשוי אותו צילינדר ולאיכות ההרכבה והבנייה שלו. אפשר לראות הבדלים רבים בין חברות המייצרות מנעולי צילינדר ברחבי העולם, כאשר לכל אחת שיטות העבודה וההגנה שלה.

ההיסטוריה של מנעולי צילינדר

נתון מעניין נוסף הקשור אל מנעול צילינדר הוא הוותק שלו. ישנם חוקרים הטוענים כי כבר במצרים העתיקה, לפני יותר מארבעת אלפים שנה, נמצאו מנעולי צילינדר בסיסיים. כמובן שמאז אותה תקופה עברו הצילינדרים שינויים ושיפורים רבים, אך ניתן להעיד מתוך עובדה זו על האמינות של הצילינדר ועל ההצלחה שלו. במילים אחרות, בעוד הטכנולוגיה מסביבנו לא מפסיקה להתפתח – המנעול המגן על היקר לנו מכל נשאר פחות או יותר אותו דבר. המצרים העתיקים הבינו כי בעזרת זיזים ופינים הנמצאים בתוך גליל הצילינדר ניתן לייצר מנעול איכותי, ועשו זאת גם כאשר בידיהם היו כלים מוגבלים מאוד.

המנגנון המחורץ המופיע בתוך רוב מנעולי הצילינדר בהם אנחנו משתמשים כיום בנוי גם הוא על עיקרון מאוד פשוט: על המפתח ישנה חריצה המאפשרת לו להסתובב בתוך הגליל רק אם הבליטות בגליל מתאימות. במידה והבליטות בתוך הצילינדר אינן תואמות את החריצים על המפתח, הרי שהגליל לא יסתובב. פורצים מקצועיים רבים יודעים כיצד להתגבר על מפתחות שבורים אשר מונעים את פתיחת הצילינדר, אך לצורך כך ישנו צורך בהכשרה וניסיון. ברוב המקרים לא ניתן לפרוץ מנעול בצורה עצמאית, ולכן כדאי לפנות אך ורק אל אנשי מקצוע אמינים.

רכישת מנעולי צילינדר באתר אמין

באתר לוק 4 לוק מציעים למכירה מגוון סוגים של מנעולי צילינדר, היכולים לשמש לכל מטרה. רכישה דרך אתר לוק 4 לוק מבטיחה את האמינות של פורצים מקצועיים, וכמובן את הניסיון בפריצות מכל הסוגים. ניתן להתרשם ממנעולי צילינדר שונים ולבחור את המתאים לנו ביותר, על מנת להבטיח הגנה מלאה לבית, לחצר או לכל מה שיקר לנו.

חברת לוק 4 לוק מעסיקה בעלי מקצוע אמינים אשר יידעו לספק שירות החלפת צילינדר ברמה גבוהה ביותר, עם מתן אחריות על ביצוע העבודה.הקודם   1   הבא

 
שם
משפחה
טלפון
אימייל
מהות הבקשה
look4lock
mh | look4lock | אודות | צילינדרים | דלתות | כספות | מנעולים | פרזול וידיות | מנעולן במרכז | צרו קשר.

באתר זה תוכלו לקרוא על: פורץ, פריצת מנעולים, האם מנעול ביומטרי זה עניין יקר, פורץ מנעולים.
ט.ל.ח
Copyright © 2001- 2021 Net-style. All rights reserved.