פריצת מנעולים

בס"ד

 

מחירון שרות דלתות 
פתיחת דלת טרוקה 99 ש"ח
       פריצת דלת נעולה  169 ש"ח
     פתיחת רכב סטנדרטי 169 ש"ח 
פתיחת מנעול אופנוע/אופניים 149 ש"ח
תוספת שרות מ17:00 בערב 49 ש"ח

      המחירים אינם כוללים מע"מ


עולם שלם של פריצת מנעולים ואבטחה אישית


התחום של פריצת מנעולים מורכב הרבה יותר ממה שנהוג לחשוב. מלבד העובדה כי יש צורך באיש מקצוע מאוד מיומן לצורך פריצת מנעולים ולאור זאת שלא ניתן לבצע פריצת מנעולים באופן עצמאי, הופך הפורץ לחלק חשוב מאוד בחיינו. בנוסף, יש לזכור כי פריצת מנעולים לא מתרחשת רק כאשר ננעלים מחוץ לבית. פריצת מנעולים יכולה לבוא לידי שימוש גם כאשר שוכחים את המפתח באוטו או חס וחלילה בעת צרה.

למרות שכולנו מקווים שלא להזדקק לסוג כזה של שירות, פריצת מנעולים היא למעשה האלטרנטיבה היחידה הקיימת בידינו להחלפת האופציה הרגילה של שימוש במפתחות.
 

מתי משתמשים בשירותי פריצת מנעולים?


מורכבות הנושא לא נגמרת כאן, אלא רק ממשיכה להתפתח: מעניין לראות כי בשנים האחרונות, לאור שינויים ושיפורים טכנולוגיים רבים שקרו בתחום פריצת המנעולים, הפך הנושא למתוחכם ומסובך עוד יותר.

הדלתות המשוכללות, המנעולים החדשים וכמובן הטכניקות המודרניות לאבטחה והגנה מכריחים את פורץ המנעולים להכיר את התחום על בוריו, ללא שום קיצורי דרך. מעבר לכך, אם בעבר היו מספיקים פטיש ומברג על מנת לפרוץ לבית – הרי שכיום יש צורך בארגז כלים שלם. במילים אחרות, התחום של פריצת מנעולים אולי היה קיים מאז ומעולם אך סביר להניח שעם כל יום שעובר הוא הופך משוכלל יותר ויותר.
 

כמה עולה פריצת מנעולים איכותית ואיך ניתן להבטיח הגנה מלאה?


רבים מאיתנו נוטים לחשוב כי פריצת מנעולים חייבת להיות עסק יקר, אך לא כך הדבר. האמת היא שפריצת מנעולים תלויה בסוג המנעול והדלת לא פחות מאשר במחירון של איש המקצוע. מצד שני, כמובן שיש הבדל בין מחירים של פורץ מיומן לבין פורץ צעיר ללא ניסיון. אך בניגוד לתחומים רבים אחרים, אסור לחסוך בשום פנים ואופן על פריצת מנעולים ברמה גבוהה.

למרות שאף פעם אי אפשר לדעת מתי נזדקק לפורץ מנעולים, עדיין כדאי לשמור קרוב לכיס טלפון של אחד כזה. אך היכן ניתן להתרשם מפורצי מנעולים, ומהי הדרך הטובה ביותר לבחור בין אנשי מקצוע השונים המציעים שירותי פריצות?
 

פריצת מנעולים באתר אחד מוגן


בראש ובראשונה עומד לרשותנו האינטרנט בתור כלי הסינון הטוב ביותר. אתר מקצועי כמו look 4 lock מאגד במקום אחד את כל מה שקשור למנעולים ואבטחה – החל מרכישת המנעולים ועד פריצתם. עבורנו כלקוחות מדובר בפלטפורמה הנוחה והקלה ביותר להתמצאות. דרך אתר look 4 lock ניתן לקבל מושג על מחירי פריצות, לקרוא המלצות וכמובן לקבל רושם על בעלי מקצוע שונים.

ללא אתר look 4 lock היינו נאלצים לבזבז שעות יקרות בחיפוש באתרי אינטרנט שונים מבלי לדעת מי מביניהם הוא אמין ומהימן מספיק עבור הביטחון האישי שלנו. בשורה התחתונה, לא משנה האם מדובר על בית פרטי, דלת של מחסן או רכב – ההגנה על הציוד האישי וכמובן על המשפחה הם החשובים ביותר. ההבטחה כי פורץ מנעולים מסוים אכן ראוי לקרדיט שהוא מקבל מאיתנו שווה כל סכום שבעולם.

 
שם
משפחה
טלפון
אימייל
מהות הבקשה
look4lock
mh | look4lock | אודות | צילינדרים | דלתות | כספות | מנעולים | פרזול וידיות | מנעולן במרכז | צרו קשר.

באתר זה תוכלו לקרוא על: פורץ, פריצת מנעולים, האם מנעול ביומטרי זה עניין יקר, פורץ מנעולים.
ט.ל.ח
Copyright © 2001- 2021 Net-style. All rights reserved.