פורץ מנעולים

בס"ד

 

מחירון שרות דלתות 
פתיחת דלת טרוקה 99 ש"ח
       פריצת דלת נעולה  169 ש"ח
     פתיחת רכב סטנדרטי 169 ש"ח 
פתיחת מנעול אופנוע/אופניים 149 ש"ח
תוספת שרות מ17:00 בערב 49 ש"ח

      המחירים אינם כוללים מע"מ


פורץ מנעולים שמספק הגנה ולא רק פורץ אותה


מי שמעולם לא נזקק לשירותיו של פורץ מנעולים ברמה גבוהה אינו מבין עד כמה נוכחות של איש מקצוע כזה חשובה והכרחית. מלבד עניין הזמינות בה כל פורץ מנעולים צריך להצטיין, ישנם גם אלמנטים של אמינות וניסיון.

במילים אחרות, פורץ מנעולים איכותי נמדד במספר היבטים: הזמן שלוקח לו להגיע, הביטחון שהוא משרה והביטחון בכך שאין לו שום כוונות זדון וכמובן הניסיון שלו בפריצת מנעולים מהירה ויעילה.
 

הזמינות של פורץ מנעולים


ראשית, פורץ מנעולים חייב להיות זמין לקריאה כמעט מיידית. ברוב המקרים פריצת מנעולים מתבקשת כאשר הלקוח ננעל מחוץ לבית, ולכן חייב לקבל מענה מהיר ביותר. בניגוד לאנשי מקצוע אחרים כמו צבעים או אפילו אינסטלאטורים, פורץ מנעולים אינו יכול להרשות לעצמו לדחות את הטיפול למחרת היום או לכל יום אחר.

הפורץ הוא כמעט הגורם היחיד אליו פונים בעת צרה, וההרגשה הטובה המלווה מענה יעיל של פורץ מנעולים שווה כל סכום שבעולם.
 

הביטחון שצריך להיות לכל פורץ מנעולים


מלבד עניין הזמינות, יש לשים לב לנושא הביטחון. בסופו של דבר, פורץ מנעולים מקבל גישה לדלת של המקום החשוב לנו ביותר – הבית. אם לא נסמוך על פורץ המנעולים שלנו, לא נוכל לישון בשקט בלילה ולא נוכל להיות בטוחים שעשינו הכל על מנת לשמור על הבית והמשפחה. בנוסף, פורץ מנעולים צריך להיות אמין מספיק ומנוסה במה שהוא עושה.

אף לקוח אינו רוצה להיות הראשון של פורץ מנעולים, ולא משנה כמה הוא סימפטי או כמה זולים שירותיו. הפורץ צריך לדעת להתמודד גם עם המנעולים העיקשים ביותר, ואין כל סיבה שהוא לא יצליח לעשות זאת. במדינת ישראל, כמו במדינות מערביות רבות בעולם, על מנת לעבוד כפורץ מנעולים יש להמציא תעודת יושר מן המשטרה. די בעובדה זו לבדה על מנת להצביע על החשיבות של פורץ מנעולים ועל התכונות המצופות ממנו.
 

המחיר של פורץ מנעולים


עניין נוסף אליו יש לשים לב כאשר בוחרים פורץ מנעולים הוא כמובן המחיר. למרות שבעת צרה אף אחד מאיתנו לא חושב על הכסף שהוא יצטרך להוציא, עדיין יש הבדל בין פורץ מנעולים אשר גובה סכום הוגן לבין פורץ מנעולים שמנצל את המצב השביר של הלקוח. כדי לקבל מושג על מחירים של פריצת מנעולים מומלץ להיעזר באתרי אינטרנט ולא לוותר על סקר שוק. לאחר מכן כדאי גם ליצור קשר טלפונים עם הפורץ ולהתרשם ממנו באופן אישי.
 

משיגים לכם פורץ מנעולים


על מנת לחסוך לכם את התהליך הארוך והמייגע של מציאת פורץ מנעולים מציע אתר look 4 lock את כל מגוון השירותים תחת קורת גג אחת. שירות פריצת מנעולים, רכישת מנעולים מסוגים שונים ובעיקר אסיפת מידע על תחום האבטחה הפרטית הם רק חלק מהיתרונות של אתר look 4 lock לעומת אתרים אחרים.

הניסיון של look 4 lock ושל אנשי המקצוע איתם ניתן ליצור קשר דרך האתר מדבר בעד עצמו, ולמרות שהשאיפה היא לעולם לא להזדקק לכך – עדיין חשוב לדעת שיש אתר אינטרנט אמין שנותן מענה לצורך בסיסי וחשוב כל כך.

 
שם
משפחה
טלפון
אימייל
מהות הבקשה
look4lock
mh | look4lock | אודות | צילינדרים | דלתות | כספות | מנעולים | פרזול וידיות | מנעולן במרכז | צרו קשר.

באתר זה תוכלו לקרוא על: פורץ, פריצת מנעולים, האם מנעול ביומטרי זה עניין יקר, פורץ מנעולים.
ט.ל.ח
Copyright © 2001- 2021 Net-style. All rights reserved.