מנעול טביעת אצבע

ברוכים הבאים לעולם של מנעול טביעת אצבע   


מנעול טביעת אצבע פתיחת דלתות מסוגים שונים בעזרת העברת טביעת האצבע בלבד בסורק ייעודי הבנוי על הידית. מנעול טביעת האצבע מבטל לחלוטין את הצורך בנשיאת מפתח, שכפולי מפתחות, חשש מפריצות והתעסקות עם גורמים מכאניים אחרים. בנוסף, מנעול טביעת האצבע מתאים לכל הדלתות – גם לדלתות עץ ודלתות רב בריח.

התקנת מנעול טביעת אצבע נעשית בצורה פשוטה מאוד, כאשר המנגנון המפעיל את המערכת נמצא כבר בתוך המנעול עצמו ואין צורך בתכנון מיוחד לדלת או לבית. העובדה כי בעזרת מנעולי טביעת אצבע הופך בעל המנעול ליחיד אשר יכול לפתוח את הדלת מצביעה על רמת אבטחה מקסימאלית ועל מינימום של נזק אפשרי. יתרון נוסף של מנעולי טביעת אצבע הוא העובדה שאין צורך בחיבור לחשמל.
 

כיצד פועל מנעול טביעת אצבע, ומהי רמת ההגנה?


מנעול טביעת האצבע פועל על ידי סוללות פשוטות, כאשר במידת הצורך ניתן גם לטעון אותן מבחוץ על ידי סוללת אחרת. בצורה כזו מאפשר מנעול טביעת האצבע גם הגנה מפני מקרים בלתי צפויים, וממשיך לפעול ללא הפסקה. חשוב לציין כי גם במהלך החלפת סוללות בתוך מנעולי טביעת אצבע לא נמחקים הזיכרונות אשר כבר הוזנו לתוכו, אלא נשמרים בזיכרון המנעול. כך למשל אם בביתכם גרים מספר אנשים וברצונכם שלכולם תהיה גישה אל המנעול, לא תצטרכו להכניס מחדש את הנתונים בכל פעם שתחליפו סוללה. מנעולי טביעת אצבע מאפשרים את הנוחות המרבית עבור יחידים, זוגות ומשפחות רבות ילדים ומקצצים בצורה משמעותית את ההוצאות וההתעסקות עם מנעולי הבית הסטנדרטיים.

ברוב המערכות הקיימות בתוך מנעולים מהסוג הזה ניתן להזין יותר ממאה טביעות אצבע שונות, ואף להוסיף יותר מחמישים קודים המשמשים לשעת חירום. כאמור, אף אחד מנתונים אלו אינו נמחק במהלך החלפת סוללה או במהלך כל פעולה אחרת ולכן ההגנה היא אופטימאלית וידידותית. במידה ותעברו דירה או תחליפו את הדלת, תוכלו להעביר בקלות את המנעול ללא צורך בהריסת המנגנון הישן או המבנה של הדלת עצמה. כמובן שכל מנעול טביעת אצבע עמיד בפני נזקי מזג אוויר, ואינו מושפע מגשם, לחות או חום.

מנעול טביעת אצבע יוצא מהחברה המיוצרת רק לאחר שהוא נבדק בתנאים הקשים ביותר, על מנת שאתם תוכלו לישון בשקט בלילה ולהיכנס לביתכם בהינף אצבע בלבד.
 

לא קונים מנעול טביעת אצבע מכל אחד


כמו בכל נושא הקשור אל אבטחה ופריצות, גם מנעול טביעת אצבע כדאי לרכוש רק מגורם אמין ומקצועי. המחירים של מנעול טביעת אצבע יכולים להשתנות בין סוגי הפירמות השונות, ולכן כדאי להתייעץ עם איש מקצוע לגבי המנעול עצמו, עלות ההתקנה, האחריות והשירות השוטף.

לא מומלץ לרכוש מנעול טביעת אצבע בעלות נמוכה מחברה לא מוכרת, משום שבעתיד העלות עלולה להיות גבוהה. אתר לוק 4 לוק מציע לכם לבחון רכישת מנעול טביעת אצבע בצורה ישירה, במחירים הוגנים ובדרך הפשוטה ביותר. היכנסו לאתר וחוו גם אתם את דעתכם על המנעול המתקדם ביותר בעולם.

מנעול טביעת אצבע (מנעול ביומטרי)
מנעול טביעת אצבע (מנעול ביומטרי)


הקודם   1   הבא

 
שם
משפחה
טלפון
אימייל
מהות הבקשה
look4lock
mh | look4lock | אודות | צילינדרים | דלתות | כספות | מנעולים | פרזול וידיות | מנעולן במרכז | צרו קשר.

באתר זה תוכלו לקרוא על: פורץ, פריצת מנעולים, האם מנעול ביומטרי זה עניין יקר, פורץ מנעולים.
ט.ל.ח
Copyright © 2001- 2021 Net-style. All rights reserved.