מנעולן

בס"ד

 

מחירון שרות דלתות 
פתיחת דלת טרוקה 99 ש"ח
       פריצת דלת נעולה  169 ש"ח
     פתיחת רכב סטנדרטי 169 ש"ח 
פתיחת מנעול אופנוע/אופניים 149 ש"ח
תוספת שרות מ17:00 בערב 49 ש"ח

      המחירים אינם כוללים מע"מ


מנעולן טוב מוצאים מראש


חיפוש אחר מנעולן או פורץ יכול להיות עסק מתסכל מאוד. חשבו על מצב בו אתם נעולים מחוץ לבית ללא מפתח, או על מקרה בו אחד מקרוביכם הגיע אליכם כאשר אתם לא בסביבה. במצב כזה יהיה עליו למצוא מנעולן מנוסה וזמין אשר יוכל לעמוד לרשותו בטווח זמן קצר מאוד. ללא מנעולן כזה ייגזר עליו לעמוד מחוץ לבית לאורך שעות, או במקרה הגרוע ביותר לנסות לפרוץ דרך הדלת החלון. מלבד ההשלכות החוקיות של מעשה כזה, ישנם מקרים בהם גם מדובר בסכנת חיים.

הדרך הטובה ביותר להימנע מלהגיע אל מצב כזה היא פשוט לשמור על קשר עם מנעולן שאנחנו סומכים עליו, הרבה לפני שאנחנו באמת זקוקים לו. במילים אחרות, מומלץ לכל אחד להשקיע כמה דקות בחיפוש אחר מנעולן מתאים, לשמור טלפון של מנעולן בהישג יד ולחסוך את כל הזמן ועוגמת. בנוסף, באופן כזה תוכלו להעביר את הטלפון של אותו מנעולן גם לחברים או קרובי משפחה וכך לחסוך גם מהם את העצבים.
 

כיצד מוצאים מנעולן?


לאחר שמבינים את החשיבות של מציאת מנעולן, עולה השאלה כיצד עושים זאת. האם עדיף לחפש מנעולן דרך ספר טלפונים, דרך האינטרנט או אולי דווקא להתמקד בהמלצות מחברים על מנעולן טוב? האם לסמוך על כל מנעולן שעובד עם רישיון או שאולי עדיף להיפגש איתו מראש ולהתרשם ממנו באופן אישי? כיצד הניסיון של מנעולן עושה את ההבדל, ואיך אפשר לשים לב לכך? על כל השאלות הללו ורבות אחרות ניתן לענות באמצעות בדיקה וסקירה פשוטה של מנעולנים, אפילו בלי לקום מהכסא. האינטרנט מאפשר גישה כמעט בלתי מוגבלת לידע על מנעולים, דלתות, אבטחה, הגנה ופריצות ויכול לעזור לכם לגשש ולעשות את הסינון הראשוני. אך עם זאת, כדאי לשים לב להבדלים בין נותני שירותים שונים.

איש מקצוע אשר לא מפרסם את הטלפון שלו באתר יכול להעלות חשדות, לעומת מנעולן אשר גאה בעבודה שלו ומציע דרכים ליצירת קשר באופן אישי ולא רק דרך טפסים או מיילים. עוד ניתן ללמוד על מנעולן דרך השירותים השונים שהוא מספק: האם לאותו מנעולן יש ידע בדלתות, או בפרזול? אם כן, אפשר גם לבדוק את רשימת לקוחותיו או את ההמלצות עליו וכך לקבל חוות דעת נוספת. קחו בחשבון שהמחירים של פריצת מנעולים דומים בערים הגדולות בארץ, ולכן סכום החיוב אינו מהווה פקטור משמעותי. הדברים החשובים יותר הם האמינות, הניסיון והזמינות.
 

מנעולן שנותן לכם את המפתחות


כדי להקל עליכם את החיפוש אחר מנעולן, הוקם אתר look 4 lock. באתר תוכלו למצוא את התשובות לכל השאלות, משום שניסיון של שנים מאפשר לנו לדעת היטב מה אתם מחפשים ובאיזו דרך תוכלו לקבל את השירות שחלמתם עליו. באתר look 4 lock שמים דגש על תחום האבטחה ומציעים לא רק שירותי פריצות אלא גם רכישת מנעולים ואביזרים נוספים כדי לתת לכם את תחושת הביטחון הרצויה.

דרך אתר look 4 lock תוכלו לבחור כיצד ליצור קשר עם המנעולן והאם לעשות זאת מראש או רק במקרה הצורך, כדי שהמפתחות תמיד יישארו בידיים שלכם.

 
שם
משפחה
טלפון
אימייל
מהות הבקשה
look4lock
mh | look4lock | אודות | צילינדרים | דלתות | כספות | מנעולים | פרזול וידיות | מנעולן במרכז | צרו קשר.

באתר זה תוכלו לקרוא על: פורץ, פריצת מנעולים, האם מנעול ביומטרי זה עניין יקר, פורץ מנעולים.
ט.ל.ח
Copyright © 2001- 2021 Net-style. All rights reserved.