מנעולים

מנעולים הם חבריו הטובים ביותר של האדם


עולם ההגנה והאבטחה האישית אינו מורכב רק מדלתות או מנעולים בלבד. על מנת להשיג הגנה אופטימאלית, יש לשלב בין מספר גורמים ולדאוג כי כל אחד מהם יהיה ברמה הגבוהה ביותר. מנעולים איכותיים לבדם אינם יכולים להספיק, בדיוק כמו שדלת – מוגנת ככל שתהיה – אינה שווה כלום ללא מנעול מתאים. בין יתר האלמנטים אשר הופכים את אבטחת הבית או העסק ניתן למצוא את הצילינדרים, הפרזול ואפילו ציפויי הדלתות.

למרות שחלק ממרכיבים אלו אינם קשורים ישירות לאבטחה עצמה אלא דווקא לאסתטיקה, עדיין טיפול בכולם כבמקשה אחת עוזר ליצור תוצאה סופית טובה יותר. אך למרות כל האמור, אין ספק שלנושא המנעולים יש חשיבות גדולה כאשר מבקשים לנעול את הבית בצורה יעילה. אך מהו ההבדל בין המנעולים שונים, כיצד הם השתנו בשנים האחרונות ואיך בוחרים אותם?
 

מנעולים לכל שלב בחיים


המנעולים מלווים אותנו כל החיים: החל מהרגע בו בפעם הראשונה אנחנו רוצים לנעול את החדר, דרך הדירה הראשונה שנגור בה ועד בית העסק הראשון שנבקש לאבטח. אך בניגוד למה שנהוג לחשוב, ישנו היצע גדול של מנעולים ולא כל מנעול יכול למלא את הפונקציה שאנחנו מחפשים בצורה טובה. מנעולים לבתי עסק למשל יהיו שונים מהמנעולים ביתיים, בעיקר בגלל רמת ההגנה הנדרשת מהם. מעבר לכך, ישנו העניין הטכנולוגי אשר משפיע על הייצור של מנעולים ומאפשר כיום לרכוש מנעולים ביומטריים, העושים שימוש בטביעות אצבע או קוד אישי.

גם המחיר של מנעולים עבר שינוי, ויש לחשוב היטב מהו הסכום אותו צריך להוציא על האבטחה על מנת לבחור במנעול הנכון. ברוב המקרים המטרה היא לרכוש מנעולים פעם אחת בכמה שנים, ולא להחליף מנעולים בתדירות גבוהה אלא אם כן הבית או העסק עברו פריצה. יש לקחת בחשבון גם את קהל היעד שיעשה שימוש במנעולים: האם מדובר על ילדים, על עובדים או על זקנים והאם כל אחד מסוגי האוכלוסייה יידע להתמודד עם המנעול הרצוי.

כל השאלות הללו הן רק חלק קטן מהדרך שיש לעבור לפני רכישת או החלפת מנעולים, ולכן כדאי להתייחס אליהן בהקדם.


באיזה אתר אינטרנט מוצאים מנעולים?


בדרך לרכישת מנעולים, אין צורך לעבור לבד את כל שלבי ההחלטה. ניתן להתייעץ עם חברים, לדבר עם בעלי מקצוע וכמובן לנצל את הניסיון שלהם על מנת לעשות את הבחירה הנכונה. למעשה, באמצעות האינטרנט בלבד אפשר לקבל המון מידע בעזרתו ניתן לסנן בין מנעולים שונים. האתר המומלץ ביותר לכל הקשור אל מנעולים ואבטחה הוא look 4 lock: תחת אתר אחד תוכלו למצוא פרטים על דלתות, חברות מנעולים, צילינדרים ועבודות פרזול ואף להשאיר פרטים ליצירת קשר.

באתר look 4 lock מאמינים שלכל מטרה יש מנעול מתאים, ולכן שמים את הדגש על השירות עוד לפני הרכישה בפועל. רכישת מנעולים ושירותי אבטחה דרך אתר look 4 lock חוסכת לא רק זמן, אלא גם כסף. המלצות, הצעות למבצעים והטבות ייחודיות לאתר עושים את ההבדל בין אתר look 4 lock לבין אתרים אחרים, וכעת גם אתם יכולים להרוויח מנעולים איכותיים במחירים משתלמים.

 

מידע נוסף בנושא מנעולים :

מנעול חשמלי

מ
נעול ביומטרי

מנעול תליה
מנעול תליה


מנעול מולטילוק
מנעול מולטילוק


מנעול חבוי
מנעול חבוי


מנעול קומבינציה
מנעול קומבינציה


מנעולי תלי פליז - yale
מנעולי תלי פליז - yale


מנעולי תלי פליז - yale
מנעולי תלי פליז - yale


תלי C - yale
תלי C - yale


הקודם   1   הבא

 
שם
משפחה
טלפון
אימייל
מהות הבקשה
look4lock
mh | look4lock | אודות | צילינדרים | דלתות | כספות | מנעולים | פרזול וידיות | מנעולן במרכז | צרו קשר.

באתר זה תוכלו לקרוא על: פורץ, פריצת מנעולים, האם מנעול ביומטרי זה עניין יקר, פורץ מנעולים.
ט.ל.ח
Copyright © 2001- 2021 Net-style. All rights reserved.