מולטילוק

כל מה שאתם צריכים לדעת על חברת מולטילוק


השם מולטילוק שגור בפי רבים כתחליף למנעול, הגנה ואבטחה. אך מולטילוק היא הרבה יותר מחברה עולמית אשר מייצרת מנעולים כבר עשרות שנים בכל רחבי העולם, אלא גם תו תקן לאיכות וניסיון שאין להם תחליף. לקוחות רבים כבר נהנים מהמנעולים של מולטילוק, וממשיכים ליהנות ככל שהטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לחברה להמשיך להתפתח ולהתקדם. היתרון הגדול ביותר של מולטילוק, מלבד ההתאמות שהיא עושה לכל סוג חדש של מנעולים אותם מייצרים המפתחים ואנשי ההנדסה של החברה, הוא השקט אותו היא מעניקה ללקוחות.

מנעול של מולטילוק על הדלת שווה הרבה יותר מכל מנעול אחר, ולגורם הרתעה כזה חשיבות גדולה מאוד. מולטילוק הוא לא רק המנעול, אלא גם הניסיון של שנים רבות של עבודות מחקר ופיתוח. אך קשה להבין את ההבדל בין מולטילוק לבין חברות אחרות אלא אם כן סוקרים בקצרה את ההיסטוריה של החברה.
 

ההיסטוריה של חברת מולטילוק


חברת מולטילוק הוקמה בשנת 1973. עד היום שימשו המנעולים של חברת מולטילוק בתי עסק, בתים פרטיים, סקטורים ציבוריים וכמובן מבני אחזקה וצבא בכל רחבי העולם. בנוסף, ישראלים רבים מכירים את חברת מולטילוק בתור זו אשר שיווקה ועדיין משווקת את מנעולי ייל המוצלחים. חברת מולטילוק דוגלת לא רק בשמירה על המוצרים הקיימים אלא גם בהעלאה אינטנסיבית של הסטנדרטים. מנעולים של חברת מולטילוק אשר היו נחשבים בעבר לחזית הטכנולוגיה יכולים היום להיתפס כמיושנים, ולכן בחברה לא מפסיקים למצוא ולהמציא שיטות הגנה ומנעולים חדשים.

בין היתר, יש לחברת מולטילוק מספר מנעולים אשר רשומים כפטנטים עולמיים כמו הצילינדר המכאני, מערכות הנעילה האוטומטיות והאלקטרו מגנטיות ועוד רבים אחרים. על פי ההערכות, לחברת מולטילוק לא פחות ממאות מיליונים של צרכנים בכל רחבי העולם – ועם הצלחה כזו גם הגנב העיקש ביותר יתקשה מאוד להתמודד.

אך ההצלחה של חברת מולטילוק לא יכולה להיווצר יש מאין, וחייבת להיות מבוססת על דרכי פעולה נכונות. אחד האלמנטים הבולטים בדרך הפעולה של חברת מולטילוק הוא הקשר הישיר עם הלקוחות והשימוש בחוות דעת ומשובים חוזרים. ללא אחד מאלו קשה מאוד לשמור על המקום בצמרת לאורך כל כך הרבה שנים.
 

מדוע המקצוענים בוחרים מולטילוק ואיך זה קשור אליכם?


אנשי מקצוע רבים בוחרים בחברת מולטילוק משום שהם מבינים היטב את ההבדל בינה לבין החברות האחרות. המידע הנרחב שיכול איש המקצוע להפיק משימוש במוצרי מולטילוק מגיע ועוזר בסופו של דבר גם ללקוח, ולכך יש חשיבות גדולה מאוד. מיצוי הפוטנציאל האישי של אנשי המקצוע והסיפוק של הלקוח אשר מקבל את השירות חשובים למולטילוק לא פחות מאשר כל דבר אחר.

באתר look 4 lock מציעים גם לכם ליהנות ממוצרי מולטילוק, ולהתקדם לאמצעי ההגנה הבטוחים והמצליחים ביותר בעולם. באתר look 4 lock תוכלו למצוא מגוון סוגי מנעולים, לקרוא וללמוד על פריצות וכמובן ליצור קשר עם מנעולן ברמה גבוהה. אתר look 4 lock אוסף עבורכם את המידע ומגיש אותה בצורה ברורה לכל אחד, גם לכאלו אשר לא מחזיקים בניסיון בעולם המנעולים, כדי שבסוף התהליך תוכלו לישון בשקט וללא דאגות.

מנעול תליה
מנעול תליה


מנעול
מנעול


מנעול מולטילוק
מנעול מולטילוק


הקודם   1   הבא

 
שם
משפחה
טלפון
אימייל
מהות הבקשה
look4lock
mh | look4lock | אודות | צילינדרים | דלתות | כספות | מנעולים | פרזול וידיות | מנעולן במרכז | צרו קשר.

באתר זה תוכלו לקרוא על: פורץ, פריצת מנעולים, האם מנעול ביומטרי זה עניין יקר, פורץ מנעולים.
ט.ל.ח
Copyright © 2001- 2021 Net-style. All rights reserved.