היתרונות של מנעול טביעת אצבע


היתרונות של מנעול טביעת אצבע


מנעולים נועדו לשמור על הדברים החשובים לנו, פרטיותנו, בטחוננו, רכושנו, וכדומה. לכן כשאנו רוצים להטיח לעצמנו שקט נפשי ובטחון מירבי אנו בוחרים להשקיע במנעול טוב, מנעול חזק ומחוסם, שיקשה על פריצתו, וזוג מפתחות יעודי למנעול, כשאנו יודעים בדיוק היכן נמצא כול מפתח. אך יש דור חדש של מנעולים, דור שמקדם בצעד גדול את רמת הבטחון שלנו, דור המנעולים הביומטרים.

הסכנות שאיימו על המנעול שלנו הן נחלת העבר, סכנות כמו מפתח שנשבר, מפתח שאובד, פריצה שמעלימה לנו את סט המפתחות, ובמיוחד כשמדובר במנעול ששומר על פטנטים מסחריים במשרד, תזרים מזומנים גדול, דלת הכניסה וכדומה, אז הסכנה של פריצה ממוקדת במסגרת ריגול תעשייתי, או פגיעה ממוקדת באוסף עולה, ובעבר היה צריך לנקוט בהליכי זהירות נוספים על מנת להצפין ולשמור גם על המפתחות. עם מנעול ביומטרי הסיכון שבמפתחות לא קיים, מדוע? כי עם מנעול ביומטרי לא צריך עוד מפתחות.
 

מהו מנעול ביומטרי

מנעול ביומטרי או בשמו האחר מנעול טביעת אצבע הוא מנעול שמייתר מפתחות משום שטביעת האצבע של בעליו היא המפתח לפתיחתו וסגירתו, מנעול ביומטרי נענה רק לבעליו, וכולנו יודעים שטביעת אצבע היא יחודית, ולכול אדם טביעת אצבע המזוהה רק איתו, לכן טביעות אצבע משמשות כאמת מידה בזיהוי המשטרתי.

מנעול טביעת אצבע מאפשר לכם גם להחזיק מפתח שקיים רק פעם אחת, וגם להבטיח שהמפתח הזה יהיה תמיד זמין, לא ישכח, לא יאבד, תמיד איתכם, יחודי רק לבעל המנוי. עם מפתח טביעת אצבע אתם בטוחים שיש ברשותכם מפתח ללא עותק, לא תצטרכו לשכפלו, לא תצטרכו לחשוש להנזקותו, והתהליך עצמו קל ואינטואיטיבי בהרבה ממנעול רגיל, קומבינציה וכדומה.

מנעול ביומטרי מגיע ריק, ועם הפעלתו הראשונית הוא מוטען בדפוס טביעת האצבע היחודי של בעליו, מרגע זה המנעול אקטיבי, לא ניתן לאתחלו, או לרמותו. זו הסיבה שמנעול ביומטרי הופך לסטנדרט בקרב חברות מסחריות תחרותיות, בצבא וכמובן גם בשימוש פרטי. פעולת הקריאה היא מהירה וקלה, ומה שלפני רגע עמד מבוצר ומסוגר הופך פתוח ונגיש לכם.

מנעולים ביומטרים אפשר למצוא בכספות או כחלק ממנגנוני תפעול שונים, או כמנעול נפרד פרסה או אחר שניתן לנעול בו ציוד וכדומה. בארץ ניתן גם למצוא מנעולים ביומטרים הכוללים גם קוד, מנעולים המותאמים ללמעלה ממאה וחמישים משתמשים רשומים, עמידים בפני זעזועים ואיתחול במקרה הפסקת חשמל, בעלי בטריה העומדת להם ללמעלה מחמש שנים, ואפשרות החלפת המשטח עליו המנעול נסגר.
 

לצפייה בכל המנעולים שלנו לחץ כאן

 

 
שם
משפחה
טלפון
אימייל
מהות הבקשה
look4lock
mh | look4lock | אודות | צילינדרים | דלתות | כספות | מנעולים | פרזול וידיות | מנעולן במרכז | צרו קשר.

באתר זה תוכלו לקרוא על: פורץ, פריצת מנעולים, האם מנעול ביומטרי זה עניין יקר, פורץ מנעולים.
ט.ל.ח
Copyright © 2001- 2021 Net-style. All rights reserved.