דלתות חוץ

דלתות חוץ – עיצוב מרגש עם תכנון חכם

כאשר אתם משפצים את הבית, הרי שלעצב מחדש את פנים הבית מבלי להחליף ולחדש דלתות חוץ זה פשוט לפספס את כל מטרת ריענון הבית. כאשר אתם מחליפים דלתות חוץ, זה צעד שבאמת יוצר שינוי חזק ומשמעותי בכל המראה החיצוני של הנכס. כולם רואים דלתות חוץ של בית, ואין זה משנה כמה הבית שלכם מושקע מבפנים, אם דלתות חוץ של הבית לא מעוצבות בעיצוב מרשים, פספסתם את כל המראה הכולל של הבית.
 

דלתות חוץ – שיקולי בחירה


בחירת דלתות חוץ אינה תמיד משימה פשוטה, בבחירת דלתות חוץ יש הרבה גורמים שיש להתחשב בהם כמו למשל שיקולים פרקטיים, דהיינו, לבחור דלת מחומרים חזקים, עמידים, בטוחים המגנים על הבית והופכים אותו למבצר שמור, ומאידך לשמור על חזות נאה ואסתטית לבית – להוסיף יופי לבית כולו וכמובן קיים עניין השילוב העיצובי, דלתות חוץ צריכות להשתלב בצורה נכונה בתוך המראה החיצוני הכללי של הבית, במיוחד אם מדובר בבית פרטי או דו משפחתי או דירת גן.

גם אם אתם גרים בבית משותף חשוב שדלת הכניסה תהיה מעוצבת ונאה וגם עמידה לצורך מראה מושלם של הכניסה לבית שלכם.
 

דלתות חוץ – תוספות מעוצבות


כאשר אתם מחליפים דלתות חוץ אתם בדרך כלל מחפשים את המעניין, מה שייצור גם מראה קלאסי מכובד אבל גם מראה רענן, יפה וייחודי. הטרנד היום לא מסתפק בחומרי בסיס מעולים ומעוצבים שיוצרים דלת נפלאה, היום גם מוסיפים לדלתות חוץ גם שילוב של אקססוריז ופרזול. שילוב של תוספות ואקססוריז לדלתות חוץ יוצר מראה מושלם, מעוצב ומעניין.

  • תוספות כמו פאנלים מזכוכית ופתחים מעניינים, זכוכית המצופה פלדה, בין אם היא שקופה, צבעונית או חלבית וזכוכית בשילוב עץ, למען הביטחון הזכוכית מהווה רק ציפוי עיטורי ולא מאפשרת כמובן פגיעה בפרטיות או סכנת פריצה. על דלתות חוץ ניתן להבריג תוספות כמו דגמים שונים ומעניינים, צורות שונות כמו כל דוגמא אשר נראית לכם ומוצאת חן בעיניכם.

  • על דלתות פלדה ניתן להוסיף עוד מתכות נוספות מרוקעות או לרקע בפלדה דוגמאות מעניינות שנותנות לדלת אפקט ייחודי ופיסולי, ממש תחושה של יצירת אמנות בתוך דלתות חוץ בביתכם הצנוע. גם את גודל הדלת ניתן לשנות.

  • יש אנשים שאוהבים כי דלתות חוץ בבתיהם הן גדולות יותר מהסטנדרט, זה מוסיף אפקט מעניין, דלתות חוץ גם בגדלים סטנדרטיים וגם בגדלים מיוחדים גדולים יותר ומרשימים. יש תוספות מעניינות לדלתות כמו תוספות שהופכות את הדלת לעתיקה עם ידיות מעוצבות בסגנון עתיק, מנעולים ובריחים קישוטיים שנותנים אפקט של דלת היסטורית ועוד מיני תוספות שהופכות דלתות חוץ בבית לאלמנט עיצובי יפה ומרשים.
     

דלתות חוץ – יפות וחכמות


עיצוב חכם של דלתות חוץ תורם גם לתפקוד הדלתות בתחום חסכון האנרגיה. אותם חומרים שיש בהם יופי ועיצוב תורמים גם לבידוד ולשמירת אנרגיה בבית. היום, בימים בהם כולנו משתדלים לחסוך בצריכת חשמל, הן מטעמי חסכון או מטעמי שמירת מאגרי אנרגיה והן מטעמי בחירת "חיים ירוקים", אותן דלתות עץ יפהפיות, או דלתות פלדה עבות, מבודדות בצורה נפלאה את הבית מהחום בחוץ ומונעות מהחום להיכנס ומהקור של המזגן מלברוח מחוץ לבית.

בבית מבודד צריכת החשמל למטרות קירור יורדת וכך אתם פוגעים פחות בסביבה ועוזרים לבית שלכם להיות בית ירוק יותר. כך עיצוב מחדש של דלתות חוץ משחק גם תפקיד חשוב בשמירת איכות הסביבה ובחיסכון משמעותי של צריכת חשמל בבית, כמו כן אנו ממליצים על חברת דלתות אורן כחברה המתמחה בדלתות פנים וחוץ למעלה מ 20 שנה.

 
שם
משפחה
טלפון
אימייל
מהות הבקשה
look4lock
mh | look4lock | אודות | צילינדרים | דלתות | כספות | מנעולים | פרזול וידיות | מנעולן במרכז | צרו קשר.

באתר זה תוכלו לקרוא על: פורץ, פריצת מנעולים, האם מנעול ביומטרי זה עניין יקר, פורץ מנעולים.
ט.ל.ח
Copyright © 2001- 2021 Net-style. All rights reserved.